MÜDÜRÜMÜZÜN MESAJI

Kıymetli öğrenciler,

Sizler kendi çabanız ve ailenizin desteği ile önemli bir sınavdan geçerek, geleceğinizi etkileyecek bir seçim yaptınız. Öncelikle bu süreçte üniversiteye girmeye hak kazandığınız için sizleri canı gönülden tebrik ediyorum.

Şimdi hepimiz için yeni bir süreç başlıyor. Sizler Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu bünyesinde teorik ve pratik bilgileri alarak alanınızda yetkin birer turizmci olma yolunda ilerleyeceksiniz. Turizm öğrencileri aldıkları eğitim sayesinde; yabancı dil bilgisi, turizm bilgisi ve alan bilgisi ile birlikte farklı kültürleri tanıma, farklılıklara saygı duyma ve kendi kültürünü koruma ve geliştirme gibi insanın ufkunu açan önemli deneyimler elde ederler.  Böylece gerek istihdamınız için gerekli olan bilgilere kavuşacak gerekse sosyal hayatınızda gerekli olan insani değerlerin farkında olacaksınız.

Bize düşen görev sizleri, çağın gereklerine uygun bilgilerle ve insani değerlerle donatarak gerek iş yaşamınızda gerekse gerçek yaşamınızda aranan kişiler olmanıza katkı sağlamaktır. Yüksekokul olarak idari ve akademik kadrosu, yerel halkı ve turizm paydaşlarımız ile birlikte bir aileyiz. Bize düşen bu aileyi siz değerli öğrencilerimizin gelişmesine katkı sağlayacak şekilde koordine etmek ve geleceğiniz ile ilgili atacağınız adımlarda sizlere rehberlik etmektir.

Sevgili öğrenciler; kiminiz yakın kiminiz uzak mesafelerden geldiniz. Akademik ve idari kadromuzla birlikte ailenizin bize emanet ettiği siz değerli gençler için en iyisi ne ise onu yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu adına hepinize hoşgeldiniz diyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Announcements

Yüksekokulumuzda Modernizm-Post-Mod ...
19 December Thursday, 2019