rektorumuz-prof-dr-alkis-ziraat-fakultesi-ve-idil-myoda-gorevli-akademik-ve-idari-personel-ile-b

Ziraat Fakültesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Şimşek, Genel Sekreterimiz Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Cabir Altıntaş katıldı. Ziraat Fakültesi ve İdil MYO'da görevli akademik ve idari personelin katıldığı toplantıda Rektörümüz Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, akademik ve idari personelimizin sorun ve sıkıntılarını dinledi.  

Mevcut sorunları en yakın zamanda çözmeye çalıştıklarını ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Alkış, “Bu sorunların kalıcı çözüme kavuşturulması ancak yeni bir kampüs alanı oluşturmakla aşılır.  Bunun için de işadamlarımızın ve mülki amirlerimizin Cizre ilçemizde olduğu gibi bu konuda bize destek olmalarını bekliyoruz. Sizin yaşadığınız sorunların birçoğu ile ilgili bilgi sahibiyiz. Öncelikle binalarımızla ilgili kısa vadede çözümler bulmak için çabalıyoruz. Şuan için önceliğimiz hem siz hocalarımıza hem de öğrencilerimize daha iyi eğitim ortamı sunmak için çalışıyoruz.” dedi.

Toplantının sonunda Ziraat Fakültesi öğrencileri de uygulama yapabilmek için uygulama alanı oluşturulması için Rektörümüz Prof. Dr. Alkış’tan talepte bulundular. Rektörümüz Prof. Dr. Alkış da öğrencilerin bu haklı taleplerinin bir an önce çözüme kavuşturulacağını ifade ederek, öğrencilere her zaman kapılarının açık olduğunu söyledi. Ziraat Fakültesi öğrencileri de Rektörümüz Prof. Dr. Alkış’a ilgi alakasından ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

11.03.2024 |  Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü